Dabas aizsardzība

This entry was posted by on Воскресенье, 4 Декабрь, 2011 at

Audi panākumu formula ir veiksmes un kaislības sintēze. Mūsu uzvaru faktors ir spēja iedvesmoties, kreativitāte un gatavība jauniem izaicinājumiem. Mūsu klientu vēlmes mums ļauj precīzi noteikt īsto virzienu un sajust nākotnes vēsmas.

Devīze “Vorsprung durch Technik” (Pārākums tehnikā) ir Audi filosofijas pamats, kas simbolizē nemitīgu kustību. Progresa vārdā.

Mēs ražojam automobiļus priekš Jums ar kaisli un lieliem panākumiem. Skatieties filmu un uzziniet vairāk par Audi zīmolu!

Moller Baltic Import SE ir Moller Group 100 % piederošs uzņēmums un ir Audi automašīnu importētājs Latvijā un Lietuvā. Uzņēmumu reģistrā, kā Audi importētājs ar sākotnējo nosaukumu Moller Auto Baltic SIA, tas tika reģistrēts 2004. gada 24. decembrī.

AS „Møller Group” ir vadošs skandināvu uzņēmums, kurš tika dibināts 1936. gadā Norvēģijā un tas nodarbojas ar AUDI, VW un Škoda automobiļu importu, mazumtirdzniecību, servisu un nekustamajiem īpašumiem. AS „Møller Group” Baltijas valstīs ir kopš 1997. gada.
Audi importētāja Baltijas valstīs – SE „Moller Baltic Import” – ofiss atrodas Rīgā, nodrošinot automobiļu piegādes Lietuvai un Latvijai, kopskaitā pieciem uzņēmumiem:
Lietuvā – Viļņā Moller Keturi Žiedai, Kauņā AutoJuta un Klaipēdā Klasera,
Latvijā – Rīgā Moller Auto Rīga un Moller Auto Lidosta.