Archive for category Par Mums

Добро пожаловать!

Posted by on Воскресенье, 4 Декабрь, 2011

Audi lepojas, ka var izmantot par izcilu dabas aizsardzību piešķirto Eiropas Savienības simbolu kā savu „preču zīmi”. Tādēļ Audi klienti var būt droši, ka pat viņu transportlīdzekļu ražošanas laikā pilnībā ir ievērotas dabas aizsardzības normas.

Aizsargājot dabas resursus — Audi otrreizējā pārstrāde…

Katrs transportlīdzeklis, kas lepojas ar četru gredzenu emblēmu, ir veidots, lai dzīvotu ārkārtīgi ilgi. Tāds ir solījums, ko Audi dod katram savam klientam, un svarīgā atbildība, ko tas izjūt pret dabu. Tādēļ otrreizējas pārstrādes koncepcijai dizaina un ražošanas jomās ir galvenā loma.

Otrreizējās pārstrādes koncepcija

Otrreizēja pārstrāde un atkārtota izmantošana uzņēmumā Audi ir senas tradīcijas. Tādēļ liela daļa no ražošanas atkritumiem tiek nogādāta atpakaļ ražošanas ciklā.

Tas pats attiecas uz Audi automobiļu lietderīgās izmantošanas dzīvi. Sastāvdaļas vai montāžas atkārtota izmantošana ir visvērtīgākā pārstrādes forma. Tas notiek atjaunoto Audi oriģinālo daļu programmas ietvaros, piemēram, kā lietota rezerves daļa ar pilnu garantiju. Šobrīd projektā ietilpst aptuveni 10 000 atjaunotās Audi oriģinālās daļas.